Zombie Storm:Bullet Apocalypse

Windows Phone için Nişancı Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 20 MB
  • Version 1.1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Skippy Apps Pty Ltd
Zombilerin kötü saldırılarından kurtulmak için onları vurmanız gerekiyor. Windows Phone işletim sistemine sahip tüm cihazlarınız için geliştirilen Zombie Storm:Bullet Apocalypse uygulaması ile mezarlık vadisindeki tüm zombileri öldürmek için harekete geçe

Zombilerin kötü saldırılarından kurtulmak için onları vurmanız gerekiyor. Windows Phone işletim sistemine sahip tüm cihazlarınız için geliştirilen Zombie Storm:Bullet Apocalypse uygulaması ile mezarlık vadisindeki tüm zombileri öldürmek için harekete geçecek ve kendinizi onlardan koruyacaksınız.

Zombilerin istilasına uğramış mezarlık vadisinde sizin amacınız onları tek tek nişan alarak öldürmek olacaktır. Bunun için oyun içerisinde size 9mm kalibreli tabanca verilecektir. Bu tabanca ile çok kısa sürede çok fazla zombiyi öldürerek oyunu tamamlayama çalışmalısınız. Keskin bir nişancı olduğunuzu ispat etmek için bu oyun ile kendinizi sınayabilir ve gücünüzü ortaya çıkartabilirsiniz. 

Gerçekçi FPS denetleyicisi, gerçekçi inanılmaz korku dolu 3D sahneleri ile heyecan dolu bir zombi oyunu oynayacaksınız. Bağımlılık yaratacak hikayeleri ile oldukça korkacak fakat hayatta kalmanız için mücadele edeceksiniz. Her yaş için heyecanlı bir oyun sizleri bekliyor. Mutlaka indirin ve aksiyon dolu mezarlık vadisinde bir gezintiye hazır olun.

Daha Fazla Göster
Zombie Storm:Bullet Apocalypse indir